Registreeru geneetilisele nõustamisele

Teadvusta enda soovid geneetilise nõustamise suhtes.

Mõtle läbi, mis täpsemalt huvi pakub, mis on Sinu peamine eesmärk ja mis põhjusel. Kas tunned üldist huvi oma pärilike soodumuste kohta ja testimise võimaluste vastu või on mingi konkreetsem
küsimus.

Pane küsimused kirja

Mõnikord tekib vastuvõttu planeerides või testimisele mõeldes mõni hea küsimus, mõte või mure. Pane need kirja, sest teinekord võivad küsimused vastuvõtu ajaks juba ununeda.

Koonda info

Soovitame visiidieelselt kokku koguda olemasolev informatsioon. Seal hulgas  näiteks juba tehtud analüüside tulemusi või perekonnas esinenud haiguste diagnooside täpsustamist. Alljärgnevalt on võimalik osa informatsiooni kirja panna ja registreeruda. Visiidi aeg lepitakse kokku telefonitsi.
Soovin teha geneetilist testimist ja vajan nõustamist sobiva geenitesti valikuks;Geneetiline analüüs on tehtud ja vajan abi tulemuste tõlgendamisel;Tunnen huvi oma pärilikkuse, terviseriskide või päritolu vastu, kuid ei tea, kust või kuidas saaksin oma küsimustele vastuseid;Muretsen, kas perekonnas esinev haigus on pärilik ja milline on haiguse esinemise tõenäosus minul või minu lastel;Muu eesmärk, kirjeldan:


ToituminePäritoluRavimisobivus (täpsusta ka ravimi või toimeaine nime)Sportlikud eeldusedSünnieelne testimineÜldine huvi geneetiliste riskide, soodumuste või eelduste vastuKonkreetne haigus perekonnas, täpsustan:

Soovin nõustamist Skype või Messengeri video vahendusel (e-konsultatsioon)Soovin tulla kohale ja kohtuda geneetikuga samas ruumis.

Soovin olla personaalmeditsiini teemadega kursis:

klienditugi

+372 56 955 121 : Tööpäeviti 10:00-17:00 : Facebook ja sõnumid: Facebook/medikeep.ee