Allahindlus!

Personaalsed vitamiinid ja mineraalained Meravitalt 3 kuuks

140.00 129.00

Täites Meravita koduleheküljel küsimustiku, võimaldad toitumisnõustajatel koostada just Sulle mõeldud toote.

Just Sinule loodud vitamiinid ja mineraalained (Personaalne COMBO) saadetakse postiga koju 3-5 päeva jooksul peale ostu sooritamist ja küsimustikule vastamist.

Pakett hõlmab Sinu 3 kuu soovituslikke vitamiinide ja mineraalide varusid.

  • Tasuta transport Eesti piires pakiautomaati!
  • Vitamiinid kätte 3-5 päevaga!

Kirjeldus

Innovatsioon kodumaiselt toidulisandite tootjalt Meravitalt

Kodumaine toidulisandite tootja on turule toonud personaliseeritud vitamiinid, mis on mõeldud  just Sinu organismi omapäradest, elustiilist ja toitumisharjumustest ning aastaaegadest tingitud eripäradest lähtuvalt. Toote tellimiseks on vaja täita Eesti teadlaste poolt välja töötatud küsimustik, mille tulemused näitavad ära Sinu organismis esinevad vitamiinide ja mineraalainete puudujäägid. Selle põhjal pannakse kokku just Sinu organismi vajadustel põhineva vitamiinide assortii, mis tagab Sulle kõik hädavajalikud vitamiinid – ei rohkem ega vähem kui Sinu organismil neid parasjagu puudu on. Personaalsete vitamiinide toode hoiab vitamiinikogused Sinu organismis igapäevaselt tasakaalus. Sellega on nii Sinu kehal kui vaimul piisavalt energiat igaks päevaks. Lisaks väheneb tunduvalt haigestumise risk, väsimustunne, stress ja kiireneb haigustest paranemine.

Vitamiinide võtmist aitab meeles pidada Sinu mobiiltelefon ja MediKeep’ tasuta mobiilirakendus, mis peab ka arvestust võetud ravimite, toidulisandite ja vitamiinide üle – kõik tervisemärkmed saad sisse kanda MediKeep tervisepäevikusse.

MEDIKEEP ANDROIDILE

MEDIKEEP IOS’ILE