Allahindlus!

Geenitest + personaalsed vitamiinid ja mineraalained Meravitalt

189.99 158.00

Võta kõik, mida geeniteadus ja personaalmeditsiin täna Eestis võimaldab. Paneme kokku Sulle personaalse vitamiinide toote, kus on arvesse võetud ka Sinu geene!

  • Sisaldab geenitesti raportit vitamiinide, mineraalainete ja kofeiinitaluvuse kohta.
  • Täita tuleb Meravita küsimustik ja saata Meravitale ka geenitesti raport.
  • Mõlemat testi arvesse võttes koostab Meravita just Sulle personaalsed vitamiinid.
  • Tellimus sisaldab geenitesti raportit (kõiki tarvikuid) ja 3 kuu vitamiinide ja mineraalainete varusid – Meravita COMBO.
  • Tasuta transport Eesti piires pakiautomaati!

Vitamiinid kätte kuni 3 nädalaga!

Kirjeldus

Innovatsioon kodumaiselt toidulisandite tootjalt Meravitalt

Kodumaine toidulisandite tootja on turule toonud personaliseeritud vitamiinid, mis on mõeldud  just Sinu organismi omapäradest, elustiilist ja toitumisharjumustest ning aastaaegadest tingitud eripäradest lähtuvalt. Toote tellimiseks on vaja täita Eesti teadlaste poolt välja töötatud küsimustik mille tulemused näitavad ära Sinu organismis esinevad vitamiinide ja mineraalainete puudujäägid. Sooritada tuleb ka Geenitestite Labori poolt pakutav geenitest ja saata oma vitamiinide, mineraalide testi tulemused Meravitale. Küsimustikku ja testi arvesse võttes pannakse kokku just Sinu organismi vajadustel põhineva vitamiinide assortii, mis tagab Sulle kõik hädavajalikud vitamiinid – ei rohkem ega vähem kui Sinu organismil neid parasjagu puudu on. Personaalsete vitamiinide toode hoiab vitamiinikogused Sinu organismis igapäevaselt tasakaalus. Sellega on nii Sinu kehal kui vaimul piisavalt energiat igaks päevaks. Lisaks väheneb tunduvalt haigestumise risk, väsimustunne, stress ja kiireneb haigustest paranemine.

Vitamiinide võtmist aitab meeles pidada Sinu mobiiltelefon ja MediKeep’ tasuta mobiilirakendus, mis peab ka arvestust võetud ravimite, toidulisandite ja vitamiinide üle – kõik tervisemärkmed saad sisse kanda MediKeep tervisepäevikusse.

MEDIKEEP ANDROIDILE

MEDIKEEP IOS’ILE

  1. Kõigepealt saadab Sulle geenitestid.ee DNA proovi võtmiseks vahendid koos juhendiga (lihtne ja valutu kaapeproov põse siseküljest).
  2. Kolme nädala jooksul valmib Sinu geenitest võimaliku vitamiini- mineraalipuuduse, laktoosi- ja kofeiinitaluvuse raport.
  3. Samal ajal saad täita Meravita küsimustiku. Geeniraportit saab kasutada koos Meravita küsitluse algoritmiga, et valmistada Sulle personaalne vitamiinide ja mineraalide toode, mis sisaldab 3 kuu soovituslikku kogust. Raporti pead ise edasi saatma Meravitale märksõnaga MediKeep!
  4. Kodumaine toidulisandite tootja Meravita saadab just Sinule mõeldud vitamiinid 3-5 päeva jooksul peale vajaliku info saabumist. Kogus sisaldab kolme kuu soovituslikke vitamiine ja mineraale – Meravita Combo.Hiljem saad vitamiini varusid juurde tellida, juba omades profiili Meravitas, kasutades märksõna “MediKeep”, mis annab -10% allahindluse Meravita e-poes.